שירותי חקירות פרטיות למשרדי עורכי דין

תוכן עניינים

אם ננסה לפשט את מטרת עבודתם של החוקרים הפרטיים, הרי שיעדיהם המקצועיים הם לחשוף את האמת ולגבותה בעובדות מוצקות. עובדות אלו מוכרחות לא פעם להתכתב עם התחיקות הנהוגות במדינת ישראל, ובכך להבטיח את תוקפן המשפטי.

לאור זאת, שירותיהם של חוקרים פרטיים לא אחת משלימים את צורכיהם של משרדי עורכי דין אשר נדרשים לאתגרים שונים, לרבות באמות חשדותיהם ובגיבויים בהוכחות.

תפיסה מוטעית היא לשער כי עורכי הדין הפליליים הם מבין הלקוחות הטבעיים של החוקרים הפרטיים. מדובר למעשה בענף שלרוב לא יזדקק לשירות שכזה, שכן מעקב אחר עדים או ביצוע פעולות שונות, עלולות להיתפס על-ידי מערכת המשפט כשיבוש חקירה או הצקה לעד. עם זאת, אפשר בהחלט לומר כי לא חסרה עבודה עבור משרדי החקירות למען עורכי דין בתחומים רבים נוספים.

 

חוקרים פרטיים בשירות עורכי דין לדיני משפחה

לרוב, בתחום זה נהוג לשכור את שירותיו של חוקר פרטי מקצועי כאשר מדובר בהסתרת רכוש בין בני זוג או הסתרה של הון.

בתיקי גירושים, לעתים אחד מבני הזוג יבקש להסתיר את נכסיו או את הכנסותיו, וזאת כדי למנוע חלוקה צודקת והוגנת בין הצדדים. לעתים יהיה זה בן הזוג אשר יבקש להסתיר נכסי נדל"ן או הכנסות בעסקיו כעצמאי, ולעתים תהיה זו בת הזוג אשר תבקש להציג תמונה שונה של הכנסותיה וזאת כדי לדרוש תשלומים גבוהים יותר במסגרת תשלומי המזונות.

חוקר פרטי יוכל לבצע חקירה כלכלית מעמיקה ולחשוף את הנכסים המוסתרים, או למשל למפות באופן מדויק את ההכנסות של בני הזוג. באופן הזה, יוכל עורך הדין להיעזר בהוכחות אלו, ולרתום אותן אל האסטרטגיה המשפטית שתווה.

 

חוקרים פרטיים בשירות עורכי דין לדיני נזיקין

תחום נוסף ושגור בקרב משרדי חקירות ועורכי דין הוא ענף הנזיקין.

ענף הנזיקין לא אחת מצריך הוכחות חותכות וזאת כדי לקבל את הפיצויים המגיעים מטעמה של חברת הביטוח.

נזיקין יכולים לבוא לידי ביטוי במגוון רחב של תחומים, דוגמת נזקי גוף, אז הצוות המשפטי של חברת הביטוח יבקש לשכור את שירותיו של החוקר הפרטי כדי להוכיח שהאדם התובע איננו באמת סובל מאחוזי הנכות או מהסוגיה הבריאותית כפי שהוא טוען.

מנגד, יכול עורך דין של אדם פרטי, להזדקק לשירותיו של משרד חקירות וזאת כדי להוכיח את חברת הביטוח על הנזק הנגרם לו כתוצאה מנזק לרכוש. חברות הביטוח אינן ממהרות לשלם פיצויים, גוררות רגליים ונוהגות להסיר מעליהן את האחריות. ביצוע חקירה מעמיקה וגיבויה בעובדות והוכחות, יכולה לסייע למצות את הזכויות.

 

חוקרים פרטיים למסירות משפטיות

נוסף על כל אלו, חוקרים פרטיים עובדים לא אחת עם מערכת החוק, וזאת כדי לבצע מסירות משפטיות.

אנשים אשר נעדרים או שלא ניתן לאתר את מקום הימצאם. במקרים שכאלו, מערכת המשפט מקדישה מאמצים רבים וזאת כדי למסור לאדם את הזימון לבית המשפט. למרבה הצער, לעתים גם מתגלה כי אנשים רבים משקיעים מאמצים ניכרים במטרה לחמוק מקבלת הזימון לבית המשפט או כל הודעה פורמלית אחרת.

מלאו פרטים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

נוטריון טפסים

מדריך בחירת עורך דין

החיים מזמנים לנו שלל הזדמנויות בהן אנו זקוקים לשירותי עורך דין ובדרך כלל נזדקק לשירות די בהפתעה. זה יכול לקרות

מאמרים אחרונים שלנו

תרגום נוטריוני בתל אביב והמרכז

קרוב לוודאי שכל אחד יצטרך במהלך חייו ליצור קשר עם עורך דין ולבצע פעולות שונות בכפוף לחוק ואל מול ערכאות בתי המשפט בהזדמנויות שונות. חלק

איך בוחרים מגשר שיעשה את העבודה?

החלטתם להתחיל הליך גישור? זה לא משנה מאיזה סיבה תרצו לגשר על הפערים יהיה עליכם לבחור את המגשר הנכון. מגשר הוא האדם שאמור לגרום לשני

נוטריון טפסים

מדריך בחירת עורך דין

החיים מזמנים לנו שלל הזדמנויות בהן אנו זקוקים לשירותי עורך דין ובדרך כלל נזדקק לשירות די בהפתעה. זה יכול לקרות לנו בגלל דברים משמחים כמו