עורכי דין למושבים וקיבוצים הגורמים שמכירים את הדינים הרלוונטיים

תוכן עניינים

החיים במושבים וקיבוצים שונים מהחיים בעיר הגדולה. בעוד החיים בעיר מתנהלים כאשר כל אחד חי לעצמו, כך שלעיתים אדם לא מכיר את שכניו, במושבים ובקיבוצים עדיין קיימת אווירת השיתוף והביחד.

החיים המשותפים מספקים לא מעט חוויות מעניינות ורגעים מיוחדים, אבל גם מזמנים לא עיתים קשיים ואף סכסוכים ומריבות. כאשר מדובר על עניינים משפטיים הקשורים במושבים או קיבוצים, תוכלו לפנות אל עורך דין מושבים וקיבוצים אשר מתמחים בטיפול בסוגיות משפטיות אשר קשורות לחיים בקיבוץ או מושב, וכן לסוגיות משפטיות אשר מתרחשות בתחומי המושב או הקיבוץ.

 

באיזה נושאים מתעסקים עורכי דין למושבים וקיבוצים?

כמו בכל תחום משפטי, ישנם הרבה מאוד סוגים של מקרים אשר מגיעים אל בתי המשפט הקשורים בתחום, ויכול להיות שעורך דין מסוים יתעסק בנושא אחד הקשור בתחום המושבים והקיבוצים אך לא בנושא אחר. בין הנושאים בהם עוסקים עורכי דין למושבים וקיבוצים:

  • הורשת משק חקלאי – הנושא של הורשת משק חקלאי הוא נושא עדין ומורכב אשר גורם לא פעם לסכסוכים משפחתיים מכוערים. הסיבה לכך היא העובדה שניתן להוריש משק חקלאי רק ליורש אחד מה שיוצר לא מעט מריבות.
  • שימוש חורג בקרקעות חקלאיות – העובדה שקשה מאוד להתפרנס בענף החקלאות גרמה לחקלאים רבים רצון לזנוח את התחום ולעשות בקרקע דברים אחרים. עם זאת, הם חשופים לתביעה של רשות מקרקעי ישראל בגין שימוש חורג בקרקע חקלאית.
  • מכירה של נדל"ן בקיבוצים – מכירה של נדל"ן כמו דירות ששויכו בקיבוצים אשר עליו קיימות מגבלות וחוקים מיוחדים. עו"ד יכול גם לספק ייעוץ בנוגע לכדאיות של עסקת מכירה של נחלה אשר עליה חלים מיסים שונים ומשונים, שלפעמים יכולים להעיב על הכדאיות של העסקה ולהפוך אותה ללא משתלמת.

 

למה חשוב לבחור דווקא בעורכי דין למושבים וקיבוצים?

הדינים בסוגיות המשפטיות הקשורות לקיבוצים ומושבים הם עולם שלם בפני עצמו ועל כן, חייב ליצור קשר עם עורך דין קיבוצים, לייעוץ בעניין. כאשר אתם נמצאים לפני תביעה בנושא כזה, או כאשר אתם זקוקים להגנה מפני תביעה הקשורה בתחום, מומלץ מאוד לפנות דווקא אל עורך דין אשר מתמחה באופן ספציפי בסוגיות הקשורות למושבים וקיבוצים, משום שללא ספק הוא היחיד שבקי היטב בכל ההיבטים המשפטיים והדינים הקשורים לקיבוצים ומושבים. מדובר על עורכי דין אשר מלבד הבקיאות בדינים הרלוונטיים, מחזיקים ברזומה עשיר של טיפול בתיקים הקשורים לנושא המושבים והקיבוצים, כך שהם יכולים להשתמש בניסיון הרב אותו הם צברו במהלך השנים, בשביל לטפל גם בתיק שלכם בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

 

מלאו פרטים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

נוטריון טפסים

מדריך בחירת עורך דין

החיים מזמנים לנו שלל הזדמנויות בהן אנו זקוקים לשירותי עורך דין ובדרך כלל נזדקק לשירות די בהפתעה. זה יכול לקרות

מאמרים אחרונים שלנו

תרגום נוטריוני בתל אביב והמרכז

קרוב לוודאי שכל אחד יצטרך במהלך חייו ליצור קשר עם עורך דין ולבצע פעולות שונות בכפוף לחוק ואל מול ערכאות בתי המשפט בהזדמנויות שונות. חלק

איך בוחרים מגשר שיעשה את העבודה?

החלטתם להתחיל הליך גישור? זה לא משנה מאיזה סיבה תרצו לגשר על הפערים יהיה עליכם לבחור את המגשר הנכון. מגשר הוא האדם שאמור לגרום לשני

נוטריון טפסים

מדריך בחירת עורך דין

החיים מזמנים לנו שלל הזדמנויות בהן אנו זקוקים לשירותי עורך דין ובדרך כלל נזדקק לשירות די בהפתעה. זה יכול לקרות לנו בגלל דברים משמחים כמו