עורך דין פלילי תותח

תוכן עניינים

עורך דין פלילי מקצועי הוא איש  מקצוע משפטי העוסק בתיקים פליליים מורכבים, לרוב בעלי התמחות גבוהה. הם מומחים בחוק המורשים לייצג אנשים המואשמים בעבירות פליליות כמו רצח, סחר בסמים ותקיפה מינית.

מה תפקידו של עורך דין פלילי תותח?

עורך דין פלילי תותח מקצועי חייב להיות בקיא בחוק ולהכיר את כל הנושאים וההליכים המשפטיים הקשורים אליו. הוא  חייב להיות מסוגל לחקור עדים ולהתדיין בראיות למען התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחות.

איך לבחור עורך דין פלילי?

בבחירת עורך דין פלילי נכון, חשוב להכיר את צרכי הלקוח. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת עורך דין פלילי.

להלן חלק מהגורמים הללו:

  • מה אתם  רוצים מעורך הדין הפלילי שלכם?
  • כמה עולה המשפט הפלילי?
  • איזה סוג של ניסיון יש לעורך דין בתחום?
  • האם יש לך תכונות ומערך כישורים חשובים בבחירת עורך דין?
  • כמה זמן  הוא יהיה מעורב במקרה שלכם?

 

חשוב ביותר להביא בחשבון פרמטרים כמו ניסיון ומקצועיות על מנת לבחור את איש המקצוע הנכון והמתאים ביותר למקרה שלכם. קרו כבר מקרים בעבר שאנשים בחרו אנשי מקצוע לא על סמך המלצות והתוצאה הייתה בהתאם ולכן יש חשיבות עליונה להתייעץ עם גורמים מוסמכים על מנת לבחור את איש המקצוע המתאים ביותר לתיק שלכם. ככל שיהיו לכם יותר המלצות, כך תוכלו לדעת בלב שלם כי מדובר באיש המקצוע המתאים ביותר. נוסף על כך, ראוי לבחון גם את הכימיה בינכם ולוודא כי היא אכן קיימת להצלחת התיק- חשוב שתרגישו בנוח עם איש המקצוע שעומד לייצג אתכם.

 מהן תביעות לשון הרע?

לשון הרע היא הצהרה כתובה הנוטה לפגוע במוניטין של אדם פרטי או חברה. זה עשוי לכלול ספרים, עיתונים, פוסטים בבלוג ופוסטים במדיה חברתית. לשון הרע היא תקשורת בעל פה הפוגעת במוניטין של אדם פרטי או חברה.

תביעות לשון הרע הן סוג של משפט אזרחי המובא נגד אדם או פרסום בגין עבירה של לשון הרע, לשון הרע או צורות אחרות של לשון הרע.

הסוג הראשון של תביעת לשון הרע נקרא "שקר מזיק": זה כשמישהו פרסם משהו שהוא שקרי ומשמיץ. התובע יכול לתבוע את הנתבע בגין נזקים שנגרמו עקב לשון הרע למוניטין ו/או ביטחונם התעסוקתי.

 

סוג שני של תביעת לשון הרע נקרא "אור כוזב" או שקר לא מזיק: זאת כאשר מישהו פרסם משהו שלא היה שקרי אך בכל זאת גרם לתובע להיראות רע בכך שהוא מציג אותם בצורה נכונה חלקית ולא מדויקת לחלוטין.

במקרה בו הוגשה נגדכם תביעת לשון הרע, הרי קיימת חשיבות עליונה להתייעץ עם עורך דין מקצועי בתחום. התייעצות עם עורך דין מקצועי בתחום תסייע לכם לבחון את המקרה באמצעות הניסיון של עורך הדין.

מלאו פרטים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

עורך דין יואב רונקין

מערכת המשפט היא מערכת בירוקרטית ורבים לא מודעים לזכויות שלהם בגין עוולות שונות שנכפו והתרחשו להם. כמעט כל תחום מאפשר

ערעור על דוח משטרה

רבים מנהגי ישראל האוחזים ברישיון נהיגה נעצרו, בשלב כזה או אחר, על ידי שוטר. המפגש עם שוטר הוא מטבע טעון

מאמרים אחרונים שלנו

עורך דין יואב רונקין

מערכת המשפט היא מערכת בירוקרטית ורבים לא מודעים לזכויות שלהם בגין עוולות שונות שנכפו והתרחשו להם. כמעט כל תחום מאפשר לכם להגיש תביעה על פי

עורך דין פלילי תותח

עורך דין פלילי מקצועי הוא איש  מקצוע משפטי העוסק בתיקים פליליים מורכבים, לרוב בעלי התמחות גבוהה. הם מומחים בחוק המורשים לייצג אנשים המואשמים בעבירות פליליות

ערעור על דוח משטרה

רבים מנהגי ישראל האוחזים ברישיון נהיגה נעצרו, בשלב כזה או אחר, על ידי שוטר. המפגש עם שוטר הוא מטבע טעון שכן מעטים המקרים בהם שוטר