נוטריון צרפתית

תוכן עניינים

נוטריון צרפתית

מטעם הסמכתו של נוטריון, הינו רשאי לבחון מסמכים משפטיים ולאמת את המקוריות שלהם, כמו כן גם לערוך אותם. חתימתו של נוטריון מהווה חותם על מקוריות המסמך, וכך אותם מסמכים מוכרים כמסמכים משפטיים מקוריים בארץ ובעולם. אין עורך דין רשאי לאמת מקוריות מסמכים משפטיים, אלא רק נוטריון. יש לשים דגש על כך ולבחון את הסמכתו של אותו נוטריון על ידי משרד המשפטים. מדובר על מקצוע נחשק שרק מעטים מצליחים לעבור את ההכשרה הרצויה ועומדים תחת הקריטריונים שקבע משרד המשפטים.

נוטריון צרפתית

נוטריון צרפתית – מהי הסמכתו?

ההסמכה של נוטריון צרפתית מאפשרת לו לבצע פעולות משפטיות בנושאים שונים, אימות מקוריות המסמכים ועריכתם במקרה הצורך. הנושאים בהם יש צורך בחותם נוטריון הם: הסכם ממון, מסמכי גירושין, צוואות, ירושה, לימודים בחו"ל, חוזה דירה, רכישת קרקעות בחו"ל, שינוי מקום מגורים מעבר לים ועוד. כאשר מגיע לקוח אשר נדרש באישור המסמכים על ידי נוטריון, על אותו בעל מקצוע לוודא שאכן המסמך הקיים נוצר באופן חוקי, לא תחת איומים ושכן שני הצדדים מסכימים עליו. ברגע בו רואה נוטריון לנכון שניתן לאשר את המסמך, המסמך מוצג בפני בית המשפט אשר הם לבסוף מקבלים את ההחלטה הסופית.

נוטריון צרפתית – תרגום

חלק מעבודתו של נוטריון הוא לתרגם מסמכים ולאשר את המקוריות שלהם על מנת שיתקבלו בפני גורמים בינלאומיים. לכן, כאשר מדובר על תרגום מסמך משפטי לצרפתית או ההפך, יש לפנות אל נוטריון אשר יודע את השפה, או מצד שני יכול הוא להיעזר במתרגם חיצוני. בכל אופן, חייב אותו נוטריון להכיר את השפה ברמה בסיסית בה יוכל לוודא שאכן המתרגם ענה על כל הדרישות שצריך. 

 

נוטריון צרפתית מחיר 

חשוב להדגיש, לא אמור להיות קיים הבדלי מחירים בין נוטריון כזה או אחר, המחירים קבועים מראש על ידי משרד המשפטים. משרד המשפטים החליט כי נוטריון חייב לעמוד במחירון אותו המשרד קבע מכיוון שבעבר היה תפקיד נוטריון תפקיד ציבורי. כאשר נהפך המקצוע לפרטי חייב משרד המשפטים כל נוטריון לעמוד תחת המחירון אותו קבע. לכן, כאשר אתם מגיעים לפגישה עם נוטריון יש להכיר את המחירון לפני, כך תדעו האם אתם עומדים מול אדם מקצועי.

יש להדגיש, המחירון אשר נקבע באתר משרד המשפטים מכיל ברובו את כל העבודות שיכולות להיות לנוטריון. עם זאת, עדיין יש כמה פרצות ובמקרים אלו יקבע הנוטריון בעצמו את המחיר אותו יגבה. יש לבחון האם מדובר על מחיר ריאליסטי, זאת בהשוואה למחירון הקיים. נוטריון מקצועי יקבע מחיר לגיטימי עבור השירות הנדרש, שכן רוב שירותי הנוטריון נקבעים בהתאם לכמות העבודה ומורכבות העבודה.

 

מה האינטרס להיות נוטריון צרפתית? 

כפי שציינו, אין לנוטריון את אפשרות הבחירה לגבי המחיר אותו יגבה, אז מה למעשה האינטרס של אותו עורך דין לעבור את ההכשרה הקשוחה הזאת? אנו נענה על השאלה הזאת בעוד שאלה: אתם כלקוחות רוצים את השירות הטוב ביותר עבור דבר מה שאתם צריכים, למי תפנו, האם תפנו לעורך דין צעיר אשר יגבה ממכם מחיר כלשהו, אך סבירות רצינות העבודה אינה בשמיים, או שמא תפנו לעורך דין מקצועי, נוטריון בעל ותק של לפחות 10 שנים בעריכת דין אשר הוא מוכר ואושר על ידי משרד המשפטים? 

האינטרס להיות נוטריון בכללי הוא מכיוון שמדובר על טייטל משודרג, מדובר על אדם בעל ניסיון אשר בוודאי שיש לו את הקשרים הנכונים בכדי לתרום לכם גם בעבודות נוטריוניות וגם בעבודות של עורך דין. כאשר מדובר על נוטריון צרפתית היתרון הוא שהביקוש גבוה וההיצע נמוך. נוטריון צרפתית הוא מקצוע מבוקש בשל התיירים הצרפתיים הרבים שנמצאים בארץ, וכמו כן עבור אזרחים שרוצים ללמוד בצרפת. כפי שציינו, ניתן להיעזר במתרגם חיצוני, אך ללא ידע בסיסי ומעלה בצרפתית לא יוכל הנוטריון לאשר את מקוריות המסמכים באופן תקין.

כיצד בוחרים נוטריון צרפתית מקצועי?

בכדי לעשות את בחירת איש המקצוע הנכונה עליכם יהיה לעשות סקר אשר בוחן את כל האפשרויות הקיימות. לאחר שבחרתם את האפשרויות הקיימות שימו לב להמלצות ולשירותיו של אותו איש מקצוע. בחנו האם אותו נוטריון מוכר על ידי משרד המשפטים, מה המחיר אותו הוא גובה (האם זה עומד מול מחירון משרד המשפטים), ולאחר מכן הגיעו לייעוץ. 

מקום מקצועי יקבל אתכם בסבר פנים יפות, ויסביר לכם בשלווה על התהליך אותו אתם עומדים לעבור.

מלאו פרטים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

נוטריון טפסים

מדריך בחירת עורך דין

החיים מזמנים לנו שלל הזדמנויות בהן אנו זקוקים לשירותי עורך דין ובדרך כלל נזדקק לשירות די בהפתעה. זה יכול לקרות

מאמרים אחרונים שלנו

תרגום נוטריוני בתל אביב והמרכז

קרוב לוודאי שכל אחד יצטרך במהלך חייו ליצור קשר עם עורך דין ולבצע פעולות שונות בכפוף לחוק ואל מול ערכאות בתי המשפט בהזדמנויות שונות. חלק

איך בוחרים מגשר שיעשה את העבודה?

החלטתם להתחיל הליך גישור? זה לא משנה מאיזה סיבה תרצו לגשר על הפערים יהיה עליכם לבחור את המגשר הנכון. מגשר הוא האדם שאמור לגרום לשני

נוטריון טפסים

מדריך בחירת עורך דין

החיים מזמנים לנו שלל הזדמנויות בהן אנו זקוקים לשירותי עורך דין ובדרך כלל נזדקק לשירות די בהפתעה. זה יכול לקרות לנו בגלל דברים משמחים כמו