נוטריון מחירון גוש דן – מחירון מפוקח וקבוע

תוכן עניינים

 

נוטריון מחירון גוש דן

 

מעטים הם המקצועות במשק הישראלי, בהם המחיר אינו נקבע על ידי בעל המקצוע אלא מוכתב וידוע מראש. תנסו לחשוב מתי הגעתם אל בעל מקצוע חופשי וידעתם מראש כמה תשלמו. זה לא קורה לא אצל רופא, לא אצל מהנדס, לא אצל מדביר ולא אצל שרברב. דווקא בתחום אישורי הנוטריון, קיים מחירון נוטריון. את מחירון נוטריון קובעת מדינת ישראל באמצעות משרד המשפטים והיא מעדכנת אותו מידי תחילת שנה, בהתאם למדד המחירים לצרכן והשינויים בו.

התוצאה היא כי כל מי שמבקש את עזרתו או עבודתו של נוטריון, יכול לדעת מראש ובמדייק כמה עליו לשלם. אסור לו להציע לשלם יותר, אסור לנוטריון לדרוש תשלום עודף ואסור לו גם לוותר על חלק משכר הטרחה שלו.

הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי אנו רוצים שהנוטריון, בשל עבודתו החשובה, ישמור על טוהר המידות. שלא יהיה מושפע מפיתויים של אחד מהצדדים, המציע לו כסף רב יותר על מנת שיטה את דינו. באמצעות מחיר מפוקח ומסודר, הנוטריון רואה בכל צד, עשיר כעני, שווה ערך, גם בעיני החוק.

 

 

הנה כמה מהשירותים ונוטריון מחירון גוש דן בגינם

תרגום נוטריוני. המחיר עבור תרגום נוטריוני, נקבע על פי מספר המילים שיש לתרגם ובכפולות של מאה. כך שעל 100 המילים הראשונות המחיר הוא 211 ₪. לכל 100 מילים נוספות ועד 1000 מילים- 167 ₪ וכן הלאה. למעשה, ככל שהמסמך המתורגם ארוך יותר כך יורדת העלות היחסית של גובה המחיר. במקרה של מספר לא משלים למאה של מילים, למשל 76 מילים, הרי שישולם בגינם כאילו היו 100 מילים.

אישור העתק צילומי של מסמך. או בשמו האחר אישור העתק נאמן למקור. התקנות שקבע משרד המשפטים מורות כי  על נוטריון מחירון גוש דן בגין שירות זה, יש לשלם 66 ₪ לעמוד הראשון ועוד 5 ₪ לכל עמוד נוסף שיש לאשר.

אימות חתימה. כאן המחיר גם הוא קבוע ומפוקח אך בפועל נקבע לפי כמות החותמים. עבור אימות חתימתו של החותם הראשון יגבו 167 ₪ ועוד 66 ₪ על כל חתימה נוספת. זה מקום לציין, כי במידה ונדרש תרגום נוטריוני או כל פעולה נוספת, לצורך ביצוע אישור אימות חתימה- המחיר יעלה.

אישור צוואה נוטריונית.  עבור אישורה של צוואה נוטריונית, יגבו 243 ₪ עבור החותם הראשון ו-124 ₪ עבור כל חותם נוסף על הצוואה. במידה וידרש ביטול צו קיום צוואה או קיום צו ירושה, הרי שמחירם יהיה שונה.

אישור ואימות של הסכם ממון. כאשר בני זוג, העומדים להינשא אך טרם עשו זאת, רוצים לקבוע הסכם ממון ביניהם בפני נוטריון, הרי שהם יצטרכו לשלם סך של 371 ₪ לאימות ההסכם.

אישור וקבלה של תצהיר שניתן בשבועה או בכל דרך אחרת, הרי שהמצהיר הראשון ישלם סך של 169 ₪ וכל מצהיר נוסף ישלם 67 ₪.

אלו רק מספר מועט של דוגמאות, אך כאמור, לכל פעולה מחירון משלה. חשוב לציין, כי על נוטריון מחירון גוש דן יש להוסיף מע"מ כחוק מע"מ. במידה ונדרש שירות מהנוטריון ושירות זה לא מתפרסם לגביו מחירון מסודר, הרי שעבור שירות זה יגבה הנוטריון את המחיר של שירות דומה הקרוב ביותר. במידה ולא ימצא שירות שכזה, המחיר הקבוע יעמוד על זך של 267 ₪ פלוס מע"מ. בנוסף, בחלק מן המקרים תידרש תוספת כספית עקב נסיעות שיידרש הנוטריון לערוך או עקב עבודה בשעות שמעבר לשעת העבודה. במקרים כאלו, גם תוספות אלו מתפרסמים בקובץ נוטריון מחירון וברשומות.

 

'היחידה לשירותים נוטריונים' הינה משרד עורכי דין ונוטריונים מהמובילים במשק ומתמחה בכל סוגי האישורים הנוטריונים. נוטריון מחירון גוש דן קבוע אך אנו עובדים ומשקעים בכם ובצלחתכם הרבה מעבר.

מלאו פרטים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

נוטריון טפסים

מדריך בחירת עורך דין

החיים מזמנים לנו שלל הזדמנויות בהן אנו זקוקים לשירותי עורך דין ובדרך כלל נזדקק לשירות די בהפתעה. זה יכול לקרות

מאמרים אחרונים שלנו

תרגום נוטריוני בתל אביב והמרכז

קרוב לוודאי שכל אחד יצטרך במהלך חייו ליצור קשר עם עורך דין ולבצע פעולות שונות בכפוף לחוק ואל מול ערכאות בתי המשפט בהזדמנויות שונות. חלק

איך בוחרים מגשר שיעשה את העבודה?

החלטתם להתחיל הליך גישור? זה לא משנה מאיזה סיבה תרצו לגשר על הפערים יהיה עליכם לבחור את המגשר הנכון. מגשר הוא האדם שאמור לגרום לשני

נוטריון טפסים

מדריך בחירת עורך דין

החיים מזמנים לנו שלל הזדמנויות בהן אנו זקוקים לשירותי עורך דין ובדרך כלל נזדקק לשירות די בהפתעה. זה יכול לקרות לנו בגלל דברים משמחים כמו