נוטריון אמריקאי

תוכן עניינים

נוטריון אמריקאי

ישנם מקרים בהם אנו נדרשים להציג מסמכים שאושרו ואומתו על ידי נוטריון. כשמדובר במסמכים הכתובים בשפה העברית, אין עם זה כל בעיה וכל נוטריון יכול לבצע עבורנו את המשימה. אבל מה עושים כשמדובר במסמכים הכתובים בשפה זרה? מה עושים למשל, אם אנו נדרשים להציג מסמכים הכתובים בשפה האנגלית? ומה עושים אם התהליך של אימות המסמכים מחייב היכרות עם מדינה ספציפית מסוימת? האם מסמכים הכתובים באנגלית שמקורם בארה"ב מחייבים מעורבות של נוטריון אמריקאי ומדוע? את התשובות לשאלות אלו נותנים לכם בשורות הבאות, המומחים של היחידה לשירותים נוטריונים.

נוטריון אמריקאי

המקרה הפרטי של שירותי נוטריון בשפה זרה

נוטריון הוא למעשה עורך דין, שהוסמך על ידי משרד המשפטים לבצע אימות, אישור ועריכה של מסמכים בעלי ערך משפטי. תפקידו של הנוטריון הוא לא רק לחתום ולאשר את האותנטיות של המסמך, אלא כמובן לבדוק את האותנטיות הזאת בפועל ורק במידה והמסמך אכן אותנטי, לאשר אותו ככזה. כשמדובר במסמכים בשפה זרה, חובתו של הנוטריון לאשר ולאמת את מסמך המקור והוא לא יכול להסתמך על תרגום של המסמך. למעשה, תפקידו של הנוטריון הוא לאמת ולאשר את מסמך המקור בשפת המקור ולאחר מכן לאשר גם כי התרגום של המסמך לעברית הוא נאמן במלואו למקור. מן הסתם, שירות כזה דורש שליטה של הנוטריון בשפה הזרה שבה כתובה המסמך ולכן ישנם נוטריונים המציעים, בנוסף לשירותי הנוטריון הגנריים, גם  שירותי נוטריון בשפה זרה, למשל נוטריון אמריקאי.

האם יש משמעות לכך שהנוטריון הוא אמריקאי או שאפשר גם בריטי?

ככלל, אישור מסמכים הכתובים בשפה זרה, מחייב שליטה של הנוטריון באותה שפה, אבל ישנם מקרים ששפה לא מספיקה. כך למשל, ישנם מצבים בהם עובדים דווקא מול הרשויות בארה"ב או מול גורם אמריקאי כלשהו, שאליו אתם צריכים לשלוח מסמכים המאושרים על ידי נוטריון. אותו גורם דורש כי הנוטריון יהיה אזרח אמריקאי ובעל הסמכה לנוטריון על ידי הרשויות האמריקאיות ובמקרה כזה, זה לא מספיק שהנוטריון שלכם פה בארץ יודע אנגלית, אלא שאתם זקוקים לשירותיו של נוטריון אמריקאי, אזרח אמריקאי ובעל הסמכה לנוטריון מטעם הרשויות האמריקאיות. מצבים אלה שכיחים בעיקר בעבודה סביב סוגיות משפטיות טהורות כמו דיון בערכאות משפטיות בארה"ב, פטנטים המוגשים לרישום בארה"ב וכן הלאה.

האם שירותיו של נוטריון אמריקאי הם יקרים יותר?

ובכן, ככלל, אם בוחנים את היקף העבודה והמאמץ שמשקיע הנוטריון במשימה, אין בהכרח קשר בין היותו של הנוטריון נוטריון אמריקאי ובין היקף המאמץ הנדרש. יחד עם זאת, המחיר של שירותים ושל מוצרים בכלל נקבע לא רק לפי היקף המאמץ או עלות הייצור, אלא גם על פי היקף הביקוש וההיצע לשירות. נוטריון אמריקאי בעל אזרחות אמריקאית ובעל הסמכה אמריקאית, הוא בהחלט איש מקצוע שאין הרבה כמוהו בישראל ובהתאם לכך, הביקוש לשירותיו הוא גבוה יחסית למה שחווה נוטריון ישראלי מן השורה. על כן, עבור שירותיו של נוטריון בעל כל הכלים הנדרשים לספק שירותים מול הרשויות האמריקאיות, אתם בהחלט יכולים לצפות למחיר גבוה יותר ממחיר השוק.

היחידה לשירותים נוטריונים מציעה לכם את כל סוגי שירותי הנוטריון ובכלל זה גם שירותי נוטריון אמריקאי על ידי נוטריונים בעלי אזרחות אמריקאית ובעלי הסמכה ורישיון אמריקאים תקפים. היחידה לשירותים נוטריונים עובדת עם שורה ארוכה של נוטריונים בכל רחבי הארץ ומעמידה לרשותכם את כל היכולות שאתם עשויים להידרש להן לצורך מילוי המשימה הנוטריונית העומדת בפניכם ותמיד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק ובמחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

מלאו פרטים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

נוטריון טפסים

מדריך בחירת עורך דין

החיים מזמנים לנו שלל הזדמנויות בהן אנו זקוקים לשירותי עורך דין ובדרך כלל נזדקק לשירות די בהפתעה. זה יכול לקרות

מאמרים אחרונים שלנו

תרגום נוטריוני בתל אביב והמרכז

קרוב לוודאי שכל אחד יצטרך במהלך חייו ליצור קשר עם עורך דין ולבצע פעולות שונות בכפוף לחוק ואל מול ערכאות בתי המשפט בהזדמנויות שונות. חלק

איך בוחרים מגשר שיעשה את העבודה?

החלטתם להתחיל הליך גישור? זה לא משנה מאיזה סיבה תרצו לגשר על הפערים יהיה עליכם לבחור את המגשר הנכון. מגשר הוא האדם שאמור לגרום לשני

נוטריון טפסים

מדריך בחירת עורך דין

החיים מזמנים לנו שלל הזדמנויות בהן אנו זקוקים לשירותי עורך דין ובדרך כלל נזדקק לשירות די בהפתעה. זה יכול לקרות לנו בגלל דברים משמחים כמו