גישור גירושין: מגשרת – ללא עו"ד גירושין

תוכן עניינים

האחוז של הזוגות המתגרשים במדינת ישראל ובעולם כולו נמצא במגמת עלייה מתמדת. אנשים מבינים כי הם לא מוכרחים להישאר במקום שבו הם לא מאושרים. מהסיבה הזאת ישנם זוגות שמחליטים לפרק את החבילה, כאשר כל אחד ירצה לפתוח דף חדש. ברוב המקרים הזוגות יפנו לעו"ד גירושין על מנת שיסייע להם להתמודד עם המצב. אך דווקא הליך גישור גירושין אמור להביא את הפתרונות הרצויים. מהם היתרונות של הליך גישור גירושין עם מגשרת בהשוואה להליך משפטי עם עו"ד גירושין?

אפשר להתגרש עם חיוך

הדעה הרווחת אומרת כי הליך גירושין חייב להיות דרמטי ולכולל בתוכו חילופי האשמות בין הצדדים. אך מי אמר שאי אפשר להתגרש עם חיוך? זה שהחלטתם לפרק את החבילה זה לא אומר שאי אפשר לעשות זה כמו שצריך. אל תשכחו שמדובר על גבר או אישה שהיו בני הזוג שלכם במשך תקופה ארוכה. לכן תוכלו להתגרש כאשר אתם נשארים חברים, בטח אם נמצאים ילדים בתמונה.

 

תסיימו את ההליך במהירות

כאשר אתם פונים אל עורכת דין ומגשרת תהיה לכם את האפשרות לסיים את ההליך במהירות. כלומר להגיע למצב שבו כל אחד מהצדדים מצליח לפתוח דף חדש בתוך מספר שבועות. אם החלטתם לפרק את החבילה, אין סיבה אמיתית להמשיך לעמוד במקום. הליך משפטי מביא איתו בירוקרטיה מיותרת ובזבוז זמן משמעותי שעלול לפעול לרעתכם. במקרה כזה לא תוכלו לסיים את ההליך במהירות ופשוט תמצאו את עצמכם נשאבים לתוכו. יהיה לכם מאוד קשה לפתוח דף חדש כאשר ההליך יסתיים.

 

תחסכו לעצמכם כסף מיותר

הליך גירושין מביא איתו בכל מקרה הוצאות כספיות גבוהות עבור כל הצדדים. הרי פתאום מתחילות לצוץ להן כל מיני הוצאות שלא חשבתם עליהם אפילו. כל אחד מהצדדים צריך להתחיל לכלכל את עצמו לבד, ללא עזרה של בן או בת הזוג. אז למה שלא תחסכו לעצמכם קצת כסף? עורכת דין ומגשרת תאפשר לכם לסיים את ההליך במהירות, ולשמור את הכסף שהייתם משלמים לעורכי דין ודיונים מעייפים.

 

לצאת לדרך חדשה ברגל ימין

תמיד תזכרו כי גירושין זה לא סוף הסיפור, ובוודאי תרצו לבחון אפשרויות נוספות ביום שאחרי. חשוב שתצאו לדרך החדשה ברגל ימין ועם אנרגיות טובות אחרי הליך גישור נעים וידידותי. כל מי שעבר את הדיונים השונים בבית המשפט מבין עד כמה זה לא נעים ולא כיף. עם עורכת דין ומגשרת תוכלו לצאת לדרך חדשה ברגל ימין.

 

מלאו פרטים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

נוטריון טפסים

חובות של נפטר בהוצאה לפועל

בעת פטירתו של אדם עולה שאלה לגבי התנהלות עם עזבונו. מעבר לכך שהדבר יכול להעלות רגשות רבים, הרי שמתקיים גם

מאמרים אחרונים שלנו

הכירו את הכלי לעריכת צוואה אונליין

מעוניינים בשירותי עריכת צוואה דרך האינטרנט? הגעתם למקום הנכון. רוצים ללמוד על מה שחשוב לדעת בנוגע לעריכת צוואה דרך האינטרנט? זקוקים לשירותי עריכת צוואה ע"י

נוטריון טפסים

חובות של נפטר בהוצאה לפועל

בעת פטירתו של אדם עולה שאלה לגבי התנהלות עם עזבונו. מעבר לכך שהדבר יכול להעלות רגשות רבים, הרי שמתקיים גם רובד פרקטי. הרובד הפרקטי הוא