איך בוחרים מגשר שיעשה את העבודה?

תוכן עניינים

החלטתם להתחיל הליך גישור? זה לא משנה מאיזה סיבה תרצו לגשר על הפערים יהיה עליכם לבחור את המגשר הנכון. מגשר הוא האדם שאמור לגרום לשני הצדדים להגיע למצב של הידברות בניהם. לרוב מדובר על שני צדדים שכל אחד מהם נמצא בקונפליקט עם הצד השני מסיבות שונות ומגוונות. החוכמה תהיה לבחור את האדם הנכון שיצליח לשבור את כל החומות דבר שלא יהיה קל ברוב המקרים. זוהי הסיבה שבגללה יהיה עליכם לדעת כיצד לבחור מגשרים נכונים שיעמדו בציפיות. הרי אם המגשרים לא יעמדו בציפייה שלכם, ההתקדמות לא תהיה כפי שאתם מצפים שהיא תהיה.

 

הניסיון של המגשר בהליכי גישור

 

גם מגשרים שסיימו את ההכשרה הרצויה לא תמיד יגיעו עם הידע הנדרש. הרי את רוב הידע הנדרש המגשרים משיגים בשטח כאשר הם נדרשים לפתור כל מיני קונפליקטים שונים. מגשר חסר ניסיון יהיה כזה שלא באמת יצליח לקדם אתכם למקום הרצוי. לפיכך אנו מציעים לכם לבחון היטב את הניסיון של האדם שאותו אתם בוחרים. ככל שהוא יהיה עם יותר ניסיון, כך תדעו כי אתם עושים את הבחירה הנכונה.

 

אינטראקציה טובה עם שני הצדדים

 

מגשרים אמורים להיות אנשי מקצוע שיהיו מקובלים על שני הצדדים בתהליך. הרי אם המגשר יהיה מקובל רק על צד אחד, הצד השני לא יסכים לקביעותיו. אם שני הצדדים יהיו באינטראקציה טובה עם המגשר, הם יסמכו על קביעותיו. מעבר לכך כל אחד מהצדדים ירגיש בנוח לשתף את אשר יושב על ליבו. לעיתים מדובר על דברים שאותם אף אחד לא סיפר לפני כן, וזוהי ההזדמנות לעשות זאת. הרי אם הצדדים לא יספרו את אשר על ליבם, לא ניתן יהיה להשיג את ההתקדמות הרצויה.

 

זמינות לכמות מפגשים לפי הצורך

 

גם הזמינות של כל מגשר תהיה שונה, בטח אם מדובר על איש מקצוע שיש לו ביקוש גבוה. אתם מהצד שלכם תרצו לדעת כי אתם פונים לאיש מקצוע שיהיה מסוגל לקבל אתכם מתי שרק צריך. הרי כאשר ישנה התקדמות בהליך הגישור חובה להמשיך בדיוק באותו הקו על מנת לראות תוצאות. מגשרים שלא יהיו זמינים לקבל אתכם בתדירות גבוהה לשיחות גישור עלולים לעכב את ההתקדמות שלכם. לכן תבחנו את העניין הזה מראש לפני שתעשו בחירה.

 

המלצות של אנשים אחרים

 

אתם לא הראשונים, וגם לא האחרונים, שמחפשים מגשר לפתרון בעיות שונות. חלק גדול מאוד מהקונפליקטים בין בני זוג או בין בני משפחה נפתרים בעזרתם של מגשרים שונים. מהסיבה הזאת תוכלו לשמוע המלצות על מגשרים כאלה ואחרים שאמורים לעמוד בציפיות שלכם. כאלה שכבר הצליחו לגשר פעם אחת, ומי שממליץ עליהם מעיד על כך. מוטב כי תבחרו אדם שמגיע עם קבלות מוכחות, כזה שתוכלו לסמוך עליו.

מלאו פרטים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

עורך דין יואב רונקין

מערכת המשפט היא מערכת בירוקרטית ורבים לא מודעים לזכויות שלהם בגין עוולות שונות שנכפו והתרחשו להם. כמעט כל תחום מאפשר

עורך דין פלילי תותח

עורך דין פלילי מקצועי הוא איש  מקצוע משפטי העוסק בתיקים פליליים מורכבים, לרוב בעלי התמחות גבוהה. הם מומחים בחוק המורשים

ערעור על דוח משטרה

רבים מנהגי ישראל האוחזים ברישיון נהיגה נעצרו, בשלב כזה או אחר, על ידי שוטר. המפגש עם שוטר הוא מטבע טעון

מאמרים אחרונים שלנו

עורך דין יואב רונקין

מערכת המשפט היא מערכת בירוקרטית ורבים לא מודעים לזכויות שלהם בגין עוולות שונות שנכפו והתרחשו להם. כמעט כל תחום מאפשר לכם להגיש תביעה על פי

עורך דין פלילי תותח

עורך דין פלילי מקצועי הוא איש  מקצוע משפטי העוסק בתיקים פליליים מורכבים, לרוב בעלי התמחות גבוהה. הם מומחים בחוק המורשים לייצג אנשים המואשמים בעבירות פליליות

ערעור על דוח משטרה

רבים מנהגי ישראל האוחזים ברישיון נהיגה נעצרו, בשלב כזה או אחר, על ידי שוטר. המפגש עם שוטר הוא מטבע טעון שכן מעטים המקרים בהם שוטר