היחידה לשירותים נוטריונים

צריכים להגיש מסמכים רשמיים באישור נוטריון? בדקנו עבורכם את שוק השירותים הנוטריונים וכפי שאנחנו עושים תמיד, גם הפעם בחרנו עבורכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום והפעם – היחידה לשירותים נוטריונים, שתעניק לכם כל שירות נוטריוני שקיים בכל שפה ולכל מטרה.

היחידה לשירותים נוטריונים מאגדת בתוכה שורה של עורכי דין בעלי הסמכה נוטריונית בכל רחבי הארץ. היחידה מציעה למעשה את הסל השלם והמושלם של שירותים נוטריונים, החל מאישור ואימות מסמכים וחתימות בעברית, דרך תרגום מסמכים ואישורם על ידי נוטריון מוסמך וכלה בעריכת מסמכים משפטיים על ידי נוטריון מוסמך בכל שפה.

נוטריון הוא עורך דין שעבר הכשרה ייעודית והוסמך על ידי משרד המשפטים לאשר, לאמת ולערוך מסמכים משפטיים הדורשים אישור נוטריון. המדובר במסמכים שיכולים להיות ככל מסמך משפטי אחר, אך שעבורו נדרשת רמה גבוהה יותר של אימות ואישור בהתאם למה שדורש הגורם שלו אתם אמורים למסור את המסמכים.

את אישור הנוטריון אתם צריכים ללא קשר לשפה בה כתוב המסמך וללא קשר לאורכו או הנושא בו הוא עוסק. מהסיבה הזאת, חשוב מאוד שכאשר אתם פונים לגורם מקצועי המספק שירותים נוטריוניים, תוכלו לקבל מענה לכל סוגיה ובכל שפה וזה בדיוק מה שמציעה לכם היחידה לשירותים נוטריונים.

נוטריון אמריקאי
תעריף נוטריון 2021
נוטריון מחירון

תרגום מסמכים ואישורם על ידי נוטריון, בדיקת אותנטיות של מסמכים וקבלת אישור בחתימת נוטריון, אישור מסמכים לרשויות שלטוניות ותהליכים רגולטוריים ועריכת מסמכים משפטיים בכל שפה ולכל מטרה. כל זה מבוצע על ידי נוטריונים מוסמכים ומורשים, בעלי ניסיון רב בתחום ובמחירים שעומדים היטב בטווח המחירים הממוצע בשוק.

אחת הסיבות המרכזיות שהביאו אותנו להמליץ לכם בצורה כל כך חד משמעית על היחידה לשירותים נוטריונים היא העובדה שאתם מקבלים את כל השירותים הדרושים לכם תחת קורת גג אחת. כך למשל, בשוק הנוטריונים ישנם נוטריונים שיודעים לעבוד עם מסמכים בשפה אחת בלבד, השפה בה הם שולטים ברמת שפת אם. אחרים מתמחים אך ורק במסמכים בעברית, אחרים בחוזים בלבד וכן הלאה.

היחידה לשירותים נוטריונים מציעה לכם למעשה מענה מלא לכל סיטואציה, בכל שפה, כל סוג מסמך, בכל היקף, לכל מטרה וגם בכל מקום בארץ

היכן שאתם לא נמצאים בארץ, עם איזה מסמך משפטי בידיכם שאותו אתם רוצים לאשר על ידי נוטריון ובכל שפה שהיא, היחידה לשירותים נוטריונים מציעה לכם מענה מקיף תחת קורת גג אחת. בשורה התחתונה, בין שאתם עובדים מול רשות שלטונית, בין שאתם נמצאים בתהליך של סגירת עסקה עם היבטים משפטיים ובין שמדובר בכל מקרה אחר בו אתם זקוקים לאישור נוטריון, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא היחידה לשירותים נוטריונים – גם בגלל המחיר, גם בגלל הזמינות של כל השירותים תחת קורת גג אחת וגם ובעיקר בגלל הרצינות, המסירות והאכפתיות שתחוו בכל שירות.